• Peg Prego Tatamia Mama Sandalyesi Minderi
Peg Prego Tatamia Mama Sandalyesi Minderi
Ürün Kodu : YBVPEGPREGOTATAMIAMSM3
Marka :  YoldaBebekVar
190.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+
-” Beni prensesin yanına götür” diye istekte bulunmuş. Cin Alaaddin’in isteğini yerine getirmiş. Alaaddin Prenses’ in bulunduğu yere geldiğinde saklanıp Prenses Yaseminin gizlice yanına giderek ona olanları anlatmış. Prenses Yasemin’e bir parça toz vererek bunu büyücüye fark ettirmeden içirmesini söylemiş. Prenses Yasemin Alaaddin’in ona söylediğini yaparak bu tozu büyücüye içirmiş. Büyücü derin bir uykuya dalmış..
Alaaddin’in Sihirli Lambası

Peg Prego Prima Pappa Diner Mama Sandalyesi Minderi

Peg Prego mama sandalyesi için özel olarak hazırlanan birebir uyumlu kalıbı sayesinde, tam uyum ve ergonomi yakalayan destek ve oturma minderimiz, bebeğinizin mama sandalyesinde geçirdiği zamanı konforlu hale getirirken, aynı zamanda estetik ve özgün bir görünüm katar.

Panama keteninden seçeceğiniz desenle size özel olarak üretilir. Siparişinizi oluşturduktan sonra whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilir, kumaş seçenekleri içerisinden istediğiniz deseni tercih edebilirsiniz.

Eğer mama sandalyeniz Peg Prego değilse kendi mama sandalyenizin minderinizi bize kargolamanız halinde bire bir aynısını çalışarak sizin mama sandalyeniz içinde özel üretim yapabiliriz.
Kargo gönderim ücretleri firmamıza aittir. Minderinizi bize gönderirken herhangi bir kargo bedeli ödemeniz gerekmez.

Kullanılan kumaş ve dolgu malzemesi bebeğinizin sağlığı açısından tehdit oluşturacak, zararlı (PVC, Bizfenol A, Ftalat ve kurşun gibi) kimyasal maddeler barındırmaz.


Özellikler :

Panama keteninden üretilmiştir.
Dolgu malzemesi olarak 700gr/m2 thermoslikon vatka elyaf kullanılır.Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten